Prekės

Gamintojai

Nėra gamintojų

Naujienlaiškis

Reklama

Echoloto Deeper Pro+ (WiFi, GPS) nuoma

Išnuomuojamas echolotas Deeper Pro+  (WiFi, GPS)

Tai galingiausias iš Deeper serijos echolotų. Nuomininkas turi turėti išmanųjį telefoną ar planšetę su įdiegta deeper programėle.

  • Wi-Fi ryšys leidžia veikti iki 100 m atstumu.
  • Gali matyti žuvį 80 m gylyje ir 100 m plote.
  • Baterija veikia 5,5 val.

Kaina už pirmą parą- 10 Eur, už sekančias- 7 Eur.

Užstatas naujiems klientams - 50 Eur.

Smulkiau

34,53 Lt
10,00 €

10,00 € už parą

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 lojalumo tašką. Jūs galite gauti 1 tašką kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


16 kitų prekių šioje kategorijoje:

Ankstesnis
Sekantis

Deeper Pro+ išmanusis belaidis sonaras suderinamas su iOS ir Android mobiliaisiais įrenginiais. Wi-Fi technologija leidžia užtikrinti 100 m atstumą tarp Deeper Pro+ ir mobiliojo įrenginio, o skenuojamas gylis siekia iki 80m.

Deeper Pro+ naudojama pažangi skaitmeninio apdorojimo technologija sugeba perduoti tikslesnius duomenis per trumpesnį laiko tarpą, padidintas skenavimo dažnis užfiksuoja greitai judančius objektus, o didesnė rezoliucija leidžia pamatuoti pačius mažiausius objektus ir visa tai suderinta viename kompaktiškame įrenginyje.

 Kranto GPS režimas suteikia galimybę sukurti batimetrinius dugno žemėlapius naudojant prietaisą nuo kranto. Ši technologija leidžia vartotojui gauti duomenis apie dugno reljefą, vandens būklę ir kitas žūklės sąlygas net jeigu  žvejojate nuo liepto, upėje arba iš valties ar laivo.

 Deeper PRO+ išmanusis sonaras vertingas žvejybos įrankis suteikiantis daug naudingos informacijos apie žūklės sąlygas vandens telkinyje. Sukurtas žuvų paieškai gylio ir vandens temperatūros nustatymui, dugno reljefą ir kitos sėkmingai žūklei reikalingos informacijos aptikimui. 

Deeper išmanioji programėlė turi daug naudingų galimybių tokių kaip pozicijos nustatymas realiuoju laiku, neribota gautų skenavimo duomenų istorija ir poledinės žūklės režimas, išmanusis sonaras Deeper Pro+ puikus pagalbininkas visomis sąlygomis ir tinkantis visiems žvejybos būdams.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai

Pagalbos linija

Pagalba
teikiama 24/7

Tel.:861522275

Susisiekite
su mūsų specialistais